Hakkımızda

  Eğitimci aile olan kurucularımız başarı dolu hayatlarına İzmir’in Menemen ilçesinde özel bir Dershanede stajyer öğretmen olarak başlamışlardır. Başarı merdivenlerinin elleri cepte çıkılmadığının bilincinde bu ilk adımlarının ardından aynı kurumda müdürlük statüsüne ulaşarak inşa edecekleri başarılı geleceğin de temellerini atmışlardır.

  Özel sektörde eğitim-öğretim hayatının bizzat içinde ÖĞRETMEN olarak  beklentilere en iyi şekilde cevap vermiş, bu başarıyı farklı bir alanda daha kanıtlayarak KPSS’de 2 milyon üniversite mezunu arasında  ‘Türkiye 89’unculuğu yakalamış başarının tesadüf olmadığını bir kere daha göstererek M.E.B’ de öğretmenliğe başlamıştır.

  Üniversite eğitimini YÜKSEK LİSANS ile taçlandırmış, henüz 26 yaşındayken özgün bir fizik kitabı olan “Oyun Başlıyor Çözüm Sensin: Fizik-1/2” isimli eserini ortaya koymuşlardır.
Bu donanımlara sahip olmalarının verdiği bilinç ve güvenle MENEMEN’İN İLK  özel ders merkezini kurmuşlardır.

  İlk olma hazzının verdiği heyecanla eğitim-öğretim alanındaki faaliyetlerine yine Menemen’de bir ilk olan mental aritmetik eğitimi ile yüzlerce öğrenciye eğitim vermiş, başarılarla dolu yollarının çizgilerini belirginleştirmeye başlamışlardır.

Azimli ve kararlı çalışmaları ile hızla gelişerek “ Özel Zeka Öğrenci Etüt Eğitim Merkezine” dönüşmüş ve Menemen’in saygın etüt merkezlerinden biri haline gelmişlerdir.

  Gelişmenin ve yenileşmenin sınırı olmadığını bilerek de bu başarıların yanı sıra “ Satranç Sertifikası, Drama Sertifikası, Anaokulu Eğitimciliği Sertifikası, Eğitimde Teknoloji Kullanımı, Mental Aritmetiği eğitmenliği sertifikası, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgisayar İşletmeciliği, , Finans Yönetimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmalık Sertifikası,  Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi Sertifikası, Yöneticilik Sertifikası, Değerler Eğitimi Sertifikası,KOSGEB Girişimciliği Sertifikası” gibi farkındalık sağlayan eğitimlere katılmışlar çeşitli alanlarda sertifikalar alarak eğitime profesyonel bir bakış açısı getirmişlerdir. Aldıkları eğitimler, kat ettikleri yol ve kazandıkları büyük tecrübeler ışığında işlerinin sadece öğretmek değil; düşünen, paylaşan, eleştiren, sorumluluk sahibi, çok yönlü, sanat ve spor bilinci gelişmiş bireyler yetiştirmek olduğunun bilincinde hareket etmişlerdir.

   Eğitimdeki büyük tecrübelerini arkalarına alarak birebir özel ilgi ve dersleriyle, zeka oyunları, satranç kursları, yaz okulu programları ve bir çok sosyal etkinliklerle  birlikte öğrenci ve velilerin gözde eğitim kurumlarından biri haline gelmeyi başaran Özel Zeka Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi, yine aynı ilgi ve özenin çok daha fazlasını göstererek ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim veren “PAYLAŞIM KOLEJİ”ne uzanan yolculuğuyla eğitim- öğretim alanında sağlam ve güvenli adımlarla ilerleyerek, farkını ortaya koyarak devam eden başarılı yolculuğuna yenilerini eklemek için büyük bir sevgi ve gayretle çalışmalarına devam edecektir.