Okula Kabul Sınavı

OKULA KABUL SINAVI NASIL UYGULANACAK?

2023-2024 eğitim-öğretim yılı için ana sınıfı, 1. 2. 3. sınıflara kayıtlar; Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisimizin görüşmesi ve hazır bulunuşluk değerlendirmesi sonrasında kontenjan uygunluğuna göre yapılmaktadır. 4. 5. 6. 7. 8. sınıflara kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Paylaşım Koleji tarafından hazırlanan okula giriş sınavı sonuçları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisimizin görüşmesi ile kontenjan ve okulumuz sınıfındaki genel öğrenci profili uygunluğuna göre okula kabul edilirler.

3. 4. 5. 6. sınıf öğrencilerinin katılacağı sınav toplam 75 sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 110 dakika, 7. sınıf öğrencilerinin katılacağı sınav toplam 90 sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 135 dakika olup Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce derslerini kapsamaktadır.

Sınav sonucunda öğrencilerimizin kazandığı akademik başarı bursu ve okula kabul öğrenci sayıları sınırlı kontenjanlıdır.

KAYIT FORMU

Bilgilerinizi tamamlayıp “Sınava Kaydol” butonuna tıkladığınızda kaydınızın alındığına dair onay mesajı çıkacaktır. Lütfen bu mesajı görene kadar bekleyin. Eğer kaydınızla ilgili bir sorun yaşadığınıza inanıyorsanız 0 (232) 832 0111 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

       Öğrenci Adı Soyadı:*

       Öğrenci T.C. Kimlik No:*

       Cinsiyet:*

       Şuanda Kayıtlı Olduğu Okul:*

       Bu Yıl Devam Ettiği Sınıf:*

       İkamet Ettiği İlçe:*

       Sınav Gün ve Saati:*

       Veli Adı Soyadı:*

       Veli E-Posta:

       Veli Cep Telefonu:*

       Veli İş Telefonu:*

       Ev Adresi:*

  Zorunlu alanlar yıldızla (*) gösterilmiştir.

  Elektronik İleti Onay Formu *

  Paylaşım Koleji ile paylaşmış olduğum telefonlarımın ve e- posta adresimin kullanılmasını, bu iletişim araçları aracılığı ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca tarafıma bilgilendirme, sunulan eğitim ve öğretim imkânları hakkında SMS, e-posta, video konferans araçları ve çağrı aracılığıyla iletişime geçilmesini, paylaşmış olduğum bilgilerin Paylaşım Koleji tarafından saklanmasını ve ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderilerine ilişkin diğer kayıtların gerekli olması halinde ilgili Bakanlıklara sunulmak üzere kayıt altına alınmasını ve saklanmasını açık izin ve onayımla kabul ediyorum.