Kamuoyuna Duyuru

Değerli Paylaşım Koleji Ailemiz,

Bilindiği üzere corona virüs (Covid-19) salgınından dolayı okullar eğitim-öğretime ara vermişti. Bu süreçte PAYLAŞIM KOLEJİ tüm birimleri olarak gece gündüz çalışarak, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık ve öğrencilerimizin, mevcut bilgilerini unutmamaları ve eğitim-öğretimden kopmaması için bir dizi önlemler alıp UZAKTAN EĞİTİME geçtik. Bu konuda siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize de görevler düşüyordu. Hep beraber bu iki haftalık durumu çok kısa zamanda kontrol altına aldık ve yeni duruma uyum sağladık.

Dün Milli Eğitim Bakanı’mızın açıklaması ile bu durumun 30 Nisan 2020’ye kadar devam edeceği belirtilmiştir. Yine bu durumdan haberdar olur olmaz PAYLAŞIM KOLEJİ tüm birimlerimizle bir dizi önlemler aldık ve UZAKTAN EĞİTİM ile ilgili planlamalar yaptık. Bu önlem ve planlamaları SMS, web sitemiz (paylasimkoleji.com) ve öğrenci-veli-okul iletişim portallarımızdan sizlere duyurup, gerekli bilgilendirmeleri aktif olarak yapacağız.

UZAKTAN EĞİTİM ile öğrencilerimizin mevcut bilgilerini, becerilerini unutmamalarını ve eğitim-öğretimden kopmamalarını hedeflemekteyiz.

Eğitim-öğretim 365 gün devam eden bir süreç olduğundan, okullar açıldıktan sonra, MUTLAKA YÜZ YÜZE TELAFİ ve EK EĞİTİM-ÖĞRETİMLERİMİZ OLACAKTIR. Öğrencimiz hangi hizmetlerden yararlanıyor ise (yemek, servis, kulüp, hafta sonu etüt vb.) TELAFİ EĞİTİM-ÖĞRETİMİ SÜRESİNCE DE AYNI HİZMETLER SUNULMAYA DEVAM EDECEKTİR.

HİÇ KİMSENİN, HİÇBİR HAK KAYBI OLMAYACAKTIR.

BU ZORLU VE MEŞAKKATLİ SÜREÇTE İŞ BİRLİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

PAYLAŞIM KOLEJİ